Wyświetl pojedynczy post
fond
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 10.08.2009, 09:48
Abel2505 napisał(a):Wyświetl post
Cebanu Cebanu Cebanu !!! Już mam dość modlenia się żeby nie podawał nikt do bramkarza (Pawełka)
Żeby tylko po meczu się nie okazało, że będzie: 'Pawełek, Pawełek, Pawełek !!!' Albo 'Kurto, Kurto, Kurto !!!'
Odpowiedz cytując