Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15303
Stary 10.08.2009, 09:41
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
ja czytam wypowiedzi tego goscia to az sie cos we mnie gotuje.

To w takim razie od czego on jest w naszym klubieOd brania pieniedzy
Drugi darmozjad po Dawidowskim

Jak katarynka powtarza w kółko "Mariusz jest zaszczuty","Mariusz jest nieobliczlany" "Marusz to' ,'Mariusz sramto"

Wiec OD CZEGO ZES PAN JEST PANIE KAZMIERSKI,rozumiem ze rolą trenera bramkarzy jest podnoszenie jego kwalifikacjji ,a nie wkólko narzekanie jaki to Mariusz jest zaszczuty.

No ze Skorza trzyma takiego "fachowca" to az sie zygac chce.
A we mnie się gotuję jak czytam takie komentarze :/ Znaleźliście sobie kozła ofiarnego i jeździcie po nim jak po burej suce. Owszem sam nie uważam Mariusza za wybitnego bramkarza, zdaje sobie sprawę, że często popełnia proste błędy i nie potrafi bronić rzutów karnych, ale to tylko człowiek! Wierzę, że stać go na więcej i nie zapomniał jak się broni...
Odpowiedz cytując