Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 10.08.2009, 09:29
Cytat:
no nie porównujmy Pawełka do żyda Cabaja..Pawełek z Zagłębiem bronił poprawnie i gdyby nie ta ostatnia sytuacja to byście pisali że Pawełek się poprawił..ja wierze że chłopak się odbuduje ale my musimy mu w tym pomóc a nie ciągle po nim jeździć..
Bronił poprawnie, on nie miał żadnej praktycznie sytuacji do wykazania sięumiejętnościami. Moze chodzi CI o sytuację, w ktorej prawie w bił piłkę do własnej bramki.
Chodzi mi o moment, w którym gracz Zagłębia wkręcił ALvareza i posłał piłkę z lewej strony (Wrzucił)
W sumei nei dziwię Ci się. Gdy Mariusz nie puści klopsa to już mozna uznac, że bardzo dobrze gra.
W meczu z Zagłębiem tylko wychodził do bezpańskich piłek, nic poza tym. Od każdego bramkarza siętego wymaga, chyba, że jest się Cabajem
Odpowiedz cytując