Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 10.08.2009, 09:08
Presing,presing,gra z pierwszej,wychodzenie na pozycję. Jeśli tak będą grać w każdym meczu to jestem spokojny o każdy wynik w tej lidze naszego zespołu. jedyne co może w****ić naszych kopaczy to kolejny babol Pawełka np na początku meczu. Każdy mecz należy wysoko wygrywać, z takimi słabeuszami jak w naszej lidze to każdy po 4 powinien dostawać. Ważne będą bramki na koniec,bo widać,że stawka zaczyna się robić wyrównana.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 10.08.2009 o godz. 09:13.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując