Wyświetl pojedynczy post
brasilia79
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 10.08.2009, 09:02
myślę, że w najbliższych kilku kolejkach mecze będą wygrawać Wisła, Lech i Legia i tylko pozostanie pytanie po ile będą wygrywać, więc należy wysoko zwyciężać
Odpowiedz cytując