Temat
:
[3 Kolejka] Wisła Kraków-Gks Bełchatów 15.08.2009 godz.20:45
Wyświetl pojedynczy post
Wisła V
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: Stara Krowodrza
Offline
#
13
10.08.2009, 08:38
no nie porównujmy Pawełka do żyda Cabaja..Pawełek z Zagłębiem bronił poprawnie i gdyby nie ta ostatnia sytuacja to byście pisali że Pawełek się poprawił..ja wierze że chłopak się odbuduje ale my musimy mu w tym pomóc a nie ciągle po nim jeździć..
Wisła V
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wisła V
Znajdź inne posty napisane przez Wisła V