|
Miałem koszmarny sen o tym meczu. Śniła mi się odprawa przedmeczowa w szatni GKS. Ich trener mówił do swoich piłkarzy tak : - I pamietajcie że macie naprzeciw siebie jednego z najsłabszych bramkarzy w ekstraklasie i do tego w beznadziejnej formie. Ładujcie mu z każdej mozliwej sytuacji byle w światło bramki szło, bo on i tak w każdym meczu musi puścić jakiegoś "babola" !
|