Wyświetl pojedynczy post
Donald_Tusk
Junior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 10.08.2009, 05:25
Miałem koszmarny sen o tym meczu. Śniła mi się odprawa przedmeczowa w szatni GKS. Ich trener mówił do swoich piłkarzy tak : - I pamietajcie że macie naprzeciw siebie jednego z najsłabszych bramkarzy w ekstraklasie i do tego w beznadziejnej formie. Ładujcie mu z każdej mozliwej sytuacji byle w światło bramki szło, bo on i tak w każdym meczu musi puścić jakiegoś "babola" !
Odpowiedz cytując