Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 10.08.2009, 01:59
To jest ten czas na który był szykowany szczyt formy- 3,4 i 5 kolejka tak więc możemy zagrać podobnie jak z Zagłębiem, tylko czy tą formę uda się utrzymać do końca rudny?
GKS to ambitny zespół, chcą grać w pucharach ale jeśli zagramy tak jak w ostatni piątek to o wynik powinniśmy być spokojni
Odpowiedz cytując