|
A poza tym w swoje gniazdo się nie pluje. W Rosji w większości są ludzie niewykształceni, niedouczeniu i mało inteligentni i dziwnym wyczuciu historii. Dlatego ulegają marketingowi politycznemu i lecą na wygląd a nie poglądy(o ile tam można mieć inne poglądy od oficjalnie tam rządzących). Jak widać Nam to też zaczyna się udzielać. Może w następnych wyborach będzie startował jakiś ,,Ken'' to na niego zapewne zagłosujecie a teraz proszę o uszanowanie Pana Prezydenta, który został wybrany w demokratycznych wyborach i należy mu się odpowiedni szacunek do roli jaką wykonuje.
Wszystkich można krytykować ale w pewien merytoryczny sposób poparty dowodami bo jak na razie to co niektórzy prezentują niższy poziom od Pana Szymona Majewskiego w jego show, bo tam to jest śmieszne tutaj żenujące.
|