Wyświetl pojedynczy post
Partition
Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1821
Stary 09.08.2009, 20:42
Dla tych, którzy jeszcze szukają, dodatkowa rekrutacja na studia stacjonarne na PK:
http://www.pk.edu.pl/rekrutacja/inde...192&Itemid=330

Ja teraz muszę znaleźć lokum. Akademika nie dostałem, bo za późno się zgłosiłem, a na PK panuje zasada: kto pierwszy ten lepszy. Zostają mieszkania, ale ceny tych są wzięte z kosmosu. Niektórych naprawdę popieprzyło. Chcą 700 zł za pokój na Czyżynach. Szkoda gadać. Zastanawiam się, kogo to jest wina. Studentów, którzy w ostatnich latach rozpieścili właścicieli, jednocześnie psując rynek?
Powód: mieszkania
Ostatnio edytowane przez Partition : 09.08.2009 o godz. 20:45.
Odpowiedz cytując