Dla tych, którzy jeszcze szukają, dodatkowa rekrutacja na studia stacjonarne na PK:
http://www.pk.edu.pl/rekrutacja/inde...192&Itemid=330
Ja teraz muszę znaleźć lokum. Akademika nie dostałem, bo za późno się zgłosiłem, a na PK panuje zasada: kto pierwszy ten lepszy. Zostają mieszkania, ale ceny tych są wzięte z kosmosu. Niektórych naprawdę popieprzyło. Chcą 700 zł za pokój na Czyżynach. Szkoda gadać. Zastanawiam się, kogo to jest wina. Studentów, którzy w ostatnich latach rozpieścili właścicieli, jednocześnie psując rynek?