Wisła jest w formie a GKS jak widac bez niej. Mysle ze jak chłopaki beda chcieli to spokojnie moga wypunktowac rywala! Oby było chociaz te 3 tys Wislakow, ale kurcze zobaczcie jak to jest. Jakby Wisła gromiła, grała pieknie wiecej meczow to i wiecej ludzi by pojechąło na mecz, a tak to po wymeczonych zwyciestwach mało kto chce jechac na mecz zeby zobaczyc słabe widowisko, bo fanatyk to fanatyk, pojedzie nawet na mec zjakby miał go z zamknietymi oczami ogladac hehe ale wiekszosc kibicow to pikniki i oni chca zobaczyc widowisko sportowe
