Wyświetl pojedynczy post
Guwek
Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 09.08.2009, 20:27
Mam nadzieję, że forma zostanie potrzymana i wygramy z nimi min 2-0. W składzie zrobiłbym jedną zmianę, za Diaza który jest w słabszej formie wpuściłbym do boju Jirsaka niech chłopak udowodni w meczu to co mówił Skorża, że mocno puka do pierwszej 11.
...nie mamy Pańskiego płaszcza i co Pan nam zrobi...
Odpowiedz cytując