Temat
:
FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
devios
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
1164
09.08.2009, 20:26
Rok 73.
Teraz poproszę o:
"Jeśli tak,to ja poproszę fotkę transparentu kibiców Śląska sprzed paru dobrych lat z hasłem:
" NIE CHCE WAM SIĘ GRAĆ ? TO WYPIE***Ć ! ""
devios
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do devios
Znajdź inne posty napisane przez devios