Temat: FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
devios
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1164
Stary 09.08.2009, 20:26

Rok 73.

Teraz poproszę o:
"Jeśli tak,to ja poproszę fotkę transparentu kibiców Śląska sprzed paru dobrych lat z hasłem:
" NIE CHCE WAM SIĘ GRAĆ ? TO WYPIE***Ć ! ""




Odpowiedz cytując