Przez ten ostatni mecz jestem jakoś całkowicie spokojny o wygraną.Jezeli nagle podejscie druzyny sie nie zmieni,to licze na 3-1. Jak dla mnie to bedzie ostatni z teoretycznie "łatwiejszych" meczy,pozniej dopiero niewygodny teren w Gdyni i z Jagą,z ktora zawsze problemy moga byc
Po cichu licze na wystep Cebanu w tym meczu
