Temat
:
[3 Kolejka] Wisła Kraków-Gks Bełchatów 15.08.2009 godz.20:45
Wyświetl pojedynczy post
hunter TSW
Member
Od: 09.2008
Skąd: Wolbrom
Offline
#
3
09.08.2009, 20:17
Myśle, że powinniśmy sobie spokojnie poradzić z dróżyną z Bełchatowa. Chłopaki świetnie sie zaprezentowali w piątek i mam nadzieje, że ta passa zostanie podtrzymana. A o Pawła też jestem spokojny napweno w końcu strzeli a potam już z górki
hunter TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hunter TSW
Znajdź inne posty napisane przez hunter TSW