Wyświetl pojedynczy post
hunter TSW
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Wolbrom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 09.08.2009, 20:17
Myśle, że powinniśmy sobie spokojnie poradzić z dróżyną z Bełchatowa. Chłopaki świetnie sie zaprezentowali w piątek i mam nadzieje, że ta passa zostanie podtrzymana. A o Pawła też jestem spokojny napweno w końcu strzeli a potam już z górki
Odpowiedz cytując