Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 09.08.2009, 19:50. [3 Kolejka] Wisła Kraków-GKS Bełchatów 15.08.2009 godz.20:45
Mecz rozegrany zostanie 15 sierpnia, grany "u siebie" po 2 kolejkach Wisła odniosła 2 pewne zwycięstwa 2-0 z Ruchem Chorzów i 1-4 z Zagłebiem Lubin.Natomiast Gks przegrał z Polonią Bytom 0-1 i zaledwie zremisował z Jagiellonią Białystok 1-1.W tabeli Wisła jest 3 a GKS 10.Wisła Kraków jest bez wątpienia faworytem w tym meczu.A oto pozstałe mecze 3 Kolejki:

Cytat:
Jagiellonia Białystok -Korona Kielce
Wisła Kraków-GKS Bełchatów
Piast Gliwice-Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław-Polonia Bytom
Legia Warszawa -Cracovia
Ruch Chorzów-Arka Gdynia
Lechia Gdańsk - Odra Wodzisław Śląski
Lech Poznań -Polonia Warszawa
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 09.08.2009 o godz. 19:56.
Odpowiedz cytując