Widać że na razie w piłkę grają 3 zespoły, o Lechii na razie nic nie piszę bo imho to "dwurazowy" wyskok a za kilka kolejek wylądują w środku tabeli. To tak racjonalnie, natomiast życzę im żeby na końcu sezonu zajęli 2 miejsce, zaraz za nami
Lech rozpędzony, Legia mimo że odpadła to też grała dobrą piłkę z broendby. Jeżeli nie dojdzie do czegoś nieoczekiwanego to tytuł rozegra się między tymi 3 zespołami. I nie zgadzam się z tym, że nie będą punktów tracić z ligową szarzyzną - będą. Tylko nie w pierwszych 3 kolejkach.
Poza tym wreszcie wyrósł nam w Polsce poważny przeciwnik, Lech. To że Legia zawsze była to już przyzwyczailiśmy się, cieszy natomiast że oprócz wojskowych pojawił się 3 klub, na tle którego można realnie sprawdzać swoją formę. I tak, mimo przegranego superpucharu, już było widać że forma naszych idzie w górę, bo 2 połowa z Leszkami "nasza".
Poza tym, nasi zamiast tonąć w samozadowoleniu niech patrzą na 0:5 Lecha na Koronie gdzie nam się zawsze zawsze zawsze ciężko grało i niech się dalej biorą do roboty. Ten mecz na Zagłębiu to powinien być taki "wstęp", pierwszy schodek. Oby.