Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3944
Stary 09.08.2009, 18:14
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
No wiec,po chwilowej przerwie na dzis idzie :

Polonia - Śląsk x2 1,79 -
Arka- Legia 2 1,75 +
Korona-Lech over 2,5 1,85 +

Ako: 5,8

Stawka :150zł
Wygrana:880,86zł


pozdrawiam
Polonia po prostu to co zrobiła to przechodzi ludzkie pojecie Ja rozumiem strzelic gola w doliczonym czasie,ale po cholere dwa...
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 09.08.2009 o godz. 18:19.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując