El'kabat napisał(a):

No wiec,po chwilowej przerwie na dzis idzie :
Polonia - Śląsk x2 1,79 -
Arka- Legia 2 1,75 +
Korona-Lech over 2,5 1,85 +
Ako: 5,8
Stawka :150zł
Wygrana:880,86zł
pozdrawiam
|
Polonia po prostu to co zrobiła to przechodzi ludzkie pojecie

Ja rozumiem strzelic gola w doliczonym czasie,ale po cholere dwa...