Temat
:
FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
JackDaniels
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Z Polski
Offline
#
1158
09.08.2009, 16:01
Zdjecie jakiejś vlepki "Śląsk & Wisła" ! tylko niechce takiej jaka ma w avatarze LUkas TSW ;]
Ostatnio edytowane przez JackDaniels : 09.08.2009 o godz. 16:05.
JackDaniels
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JackDaniels
Znajdź inne posty napisane przez JackDaniels