Temat: FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
JackDaniels
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Z Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1158
Stary 09.08.2009, 16:01


Zdjecie jakiejś vlepki "Śląsk & Wisła" ! tylko niechce takiej jaka ma w avatarze LUkas TSW ;]
Ostatnio edytowane przez JackDaniels : 09.08.2009 o godz. 16:05.
Odpowiedz cytując