uzytkownik_forum napisał(a):

|
Poczekajmy, jak pojedziemy na Lazienkowska czy Bulgarska, i co wtedy tam pokazemyz druzynami swojej klasy
|
Ale mistrzostwa nie zdobywa się wygrywając w tych pojedyńczych meczach z Legią czy Lechem tylko właśnie z takimi przeciętniakami. Ważne, aby tutaj tracić jak najmniej punktów.