Wyświetl pojedynczy post
wmaster
Junior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2226
Stary 09.08.2009, 13:46
uzytkownik_forum napisał(a):Wyświetl post
Poczekajmy, jak pojedziemy na Lazienkowska czy Bulgarska, i co wtedy tam pokazemyz druzynami swojej klasy
Ale mistrzostwa nie zdobywa się wygrywając w tych pojedyńczych meczach z Legią czy Lechem tylko właśnie z takimi przeciętniakami. Ważne, aby tutaj tracić jak najmniej punktów.