|
Tylko czy tej motywacji starczy na caly sezon ? Nie zapominajmy, ze srednia motywacja mozna pokonac Zaglebie, lecz czasem z wybitna motywacja bedzie ciezko zagrac dobre spotkanie z Legia, z ktora, nota bene, gramy 2 razy na wyjezdzie. Interesuje mnie takze, jak Skorza wprowadzi do druzyny nowe nabytki, i ile jeszcze glupich bramek musi puscic Pawelek, by Skorza wreszcie pokazal mu wygodne siedzisko na stadionie w Sosnowcu. Nie wiem, czemu jeszcze tego nie zrobil zwazywszy, ze nie wierze, by Cebanu byl az tak slabszy, ze nie dalby rady zagrac meczu na srednim poziomie Pawelka.
|