http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=21538
wg. tego info sprzed tygodnia ma być wypożyczony, a "szkoda" odnosi się moim zdaniem do sytuacji kadrowej Młodej Wisły, w której nie bedzie za bardzo kim straszyć w ataku, gdyby Leszczak został wypożyczony. No chyba, że się coś zmieniło w tej kwestii..