wojtole14 napisał(a):

|
To już zadanie dla działaczy, aby wzmacniać zespół. Skorża i tak robi więcej niż może. Zupełny brak koncepcji ze strony żałosnej Rady Nadzorczej, która funduje nam nieciekawą przyszłość. Kosowski, Zieńczuk, Baszczyński - Ci piłkarze mogli wciąż tutaj być, ale komuś się to nie spodobało. Każdy dobrze wie że Pan prezes Cupiał nie zna się na piłce i ma od tego swoich doradców którzy kierują się własnym interesem a nie dobrem drużyny. Maciek Skorża nie ma wcale lekko, ale robi co może i za to jestem mu wdzięczny. Najlepszy trener od lat w Wiśle.
|
a pamietasz jak Kosowski narzekał ile zarabiał

płakał jak mało(5k miesiecznie) i moze tylko kilka osob z forum tyle zarabia
pokazał tez w ten sposób co dla niego sie tylko i wyłacznie liczy.......