grzesiek632 napisał(a):

|
popis Gikiewicza miałes w I kolejce.... jesli nie kojarzysz to sobie zobacz teraz.. poza tym chca za niego 500tys euro.
|
Za to Pawełek, bramkarz mistrzów Polski jest niezastąpiony, zero kiksów i pomyłek. To Bąk, bo jego krew jest biało-zielona jak to mówił w PS.
