Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15285
Stary 08.08.2009, 18:29
qwertyuiop3 napisał(a):Wyświetl post
Tak, na pewno. Małecki strzelił 2 bramki i już pół Europy go chce.
Jeszcze sporo mu brakuje i na szczęście on nie spieszy sie do odejscia.
A nasza obecna kadra wcale aż tak źle nie wygląda. Forma już teraz też jest przyzwoita. Tak naprawdę to przegraliśmy z kontuzjami. Wyleczą się Boguski, Garguła i Singlar to nie powinno być problemów z walką o LM. Na szczęście Lech trafił na słabego przeciwnika w LE i powinien go przejść, dzięki czemu będzie miał jeszcze kolejne 4 ciężkie mecze, na których głównie będzie skupiał swoją uwagę.
Jeśli chodzi o bramkarza to kasę którą wymarnowaliśmy na testy moglibyśmy przeznaczyć od razu na normlany transfer . Przecież testowanie 20 zawodników pochłonęło kilkadziesiąt tys. EUR.
NIe napisalem ze pol europy go chce. Ale spodziewajcie sie coraz wiekszego zamieszania wokol Malego. Jesli w tym sezonie Maly strzeli choc 10 goli to lawina sie posypie. Uwierzcie mi. I on jednak lepiej sie przydaje w ataku niz na skrzydle.
Odpowiedz cytując