Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10148
Stary 08.08.2009, 18:08
Kamil napisał(a):Wyświetl post
Szły raz mróweczki przez las, i spiewaly, cichutenko tak, do boju do boju do boju Wiselka!
A czasami nie tak to leciało...? Szły mróweczki przez zielony las i śpiewały caluteńki czas do boju do boju do boju Wisełka!!!!
Odpowiedz cytując