leyzer87 napisał(a):

|
Według mnie Skorża zasłużył na szansę i zwolnienie go było by skrajnym idiotyzmem. Wydaje mi się, że pan Maciej, to człowiek, który uczy się na swoich błędach i sytuacja jak z Levadią się już nie powtórzy. Poza tym, kim byśmy mieli go zastąpić, no kim?
|
nic innego nie napisałem. Zwolnienie go
na chwilę obecną byłoby idiotyzmem. Nie mniej zobaczymy po rundzie jesiennej. Na miejscu Cupiała trzymałbym w szufladzie listę kilku dobrych zagranicznych trenerów, bo niestety w Polsce lepszego od Skorży nie widzę. Niestety...