kacap napisał(a):

a tu się nie zgodzę, na allegro są podróbki obuwia, gdzie PUMY za 150 złoty nowe, jak w hurtowni kosztują 200...
Polecam podejść do jakiejś hurtowni ze zgrzewką bronków czy nawet z połóweczką.
W hurtowni zawsze taniej, a hurtownik nie musi sprzedać odrazu 50 par butów, może na sztuki też ;-)
El'kabat- dzięki za odpowiedź !
A tanie to właśnie tak do 20 złoty.
|
co do tych obiadow, to tak poprostu......u wislakow, do 20zl spokojnie znajdziesz cos dla siebie,