Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10147
Stary 08.08.2009, 17:50
kacap napisał(a):Wyświetl post
a tu się nie zgodzę, na allegro są podróbki obuwia, gdzie PUMY za 150 złoty nowe, jak w hurtowni kosztują 200...

Polecam podejść do jakiejś hurtowni ze zgrzewką bronków czy nawet z połóweczką.
W hurtowni zawsze taniej, a hurtownik nie musi sprzedać odrazu 50 par butów, może na sztuki też ;-)


El'kabat- dzięki za odpowiedź !

A tanie to właśnie tak do 20 złoty.
co do tych obiadow, to tak poprostu......u wislakow, do 20zl spokojnie znajdziesz cos dla siebie,
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując