|
Tak, na pewno. Małecki strzelił 2 bramki i już pół Europy go chce.
Jeszcze sporo mu brakuje i na szczęście on nie spieszy sie do odejscia.
A nasza obecna kadra wcale aż tak źle nie wygląda. Forma już teraz też jest przyzwoita. Tak naprawdę to przegraliśmy z kontuzjami. Wyleczą się Boguski, Garguła i Singlar to nie powinno być problemów z walką o LM. Na szczęście Lech trafił na słabego przeciwnika w LE i powinien go przejść, dzięki czemu będzie miał jeszcze kolejne 4 ciężkie mecze, na których głównie będzie skupiał swoją uwagę.
Jeśli chodzi o bramkarza to kasę którą wymarnowaliśmy na testy moglibyśmy przeznaczyć od razu na normlany transfer . Przecież testowanie 20 zawodników pochłonęło kilkadziesiąt tys. EUR.
|