Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15283
Stary 08.08.2009, 17:36
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Odnosnie newsa o pobycie niemieckich menagos na naszym meczu. Wydaje mi sie ze wkrotce bedziemy mogli sie spodziewac odejscia jednego z najzdolniejszych polskich pilkarzy bo po takim wystepie jaki zaliczyl Maly to... az strach pisac.
bo 2 bramki strzelił?

wydaje mi się że taki menadzer nie tylko na statystyki patrzy. Bo wg mnie poza tymi golami, to Mały nic wielkiego nie pokazał. Miał dużo strat, niecelnych podań. Do tego kilka razy źle przyjął piłkę. Owszem, wiatr robił, ale to na Polską ligę wystarczy, nie na niemiecką.

Moim zdaniem za dużo szumu jest wokół Patryka ostatnio. Za dużo wywiadów i artykułów sportowych. Żeby tylko mu to na złe nie wyszło, bo może być naprawdę świetnym skrzydłowym jak poprawi mankamenty w grze, a że jest młody to mam nadzieję że mu się to uda.

Po wczorajszym meczu prędzej spodziewałbym się oferty dla takiego Marcelo, który grał bardzo solidnie w obronie, i bramke też dołożył.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując