Wyświetl pojedynczy post
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10144
Stary 08.08.2009, 17:19
Cytat:
Może mi ktoś podać tekst tej piosenki,którą często można było usłyszeć na CAN-PACu ? a szło to mniej wiecej jakoś tak"..szły sobie przez las i podśpiewują ..." (jakoś tak,dawno to słyszałem i stąd to pewnie przekręcam)..
Ja wiem że wyjdzie żę się przypierdalam, ale mnie to irytuje... nie można napisać po prostu na koszu... Ta drużyna to Wisła Kraków, albo co najwyżej Wisła Can-Pack Kraków, póki co nie istnieje drużyna Can-Pacu Kraków... Szanujmy się...

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując