Cytat:
|
Może mi ktoś podać tekst tej piosenki,którą często można było usłyszeć na CAN-PACu ? a szło to mniej wiecej jakoś tak"..szły sobie przez las i podśpiewują ..." (jakoś tak,dawno to słyszałem i stąd to pewnie przekręcam)..
|
Ja wiem że wyjdzie żę się przypierdalam, ale mnie to irytuje... nie można napisać po prostu na koszu... Ta drużyna to Wisła Kraków, albo co najwyżej Wisła Can-Pack Kraków, póki co nie istnieje drużyna Can-Pacu Kraków... Szanujmy się...