|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#2496

08.08.2009, 17:11
|
Kurt napisał(a): 
... Problem polega na tym że chyba zaprzyjaźnił się z Mauro "mam wyj****" Cantoro i od niego czerpie wzorce... Swoją drogą Mauro to kawał sk... jego postawa jest żenująca i najwyższy czas, aby ten kopacz wy**** z Wisły...
|
co Ci Mauro zrobił?
|
|