Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2496
Stary 08.08.2009, 17:11
Kurt napisał(a):Wyświetl post
... Problem polega na tym że chyba zaprzyjaźnił się z Mauro "mam wyj****" Cantoro i od niego czerpie wzorce... Swoją drogą Mauro to kawał sk... jego postawa jest żenująca i najwyższy czas, aby ten kopacz wy**** z Wisły...
co Ci Mauro zrobił?
Odpowiedz cytując