Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15281
Stary 08.08.2009, 16:59
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Przez dwa lata przetestowaliśmy ok. 20 bramkarzy... ale nie.. wcale się u nas nikogo na tą pozycję nie szuka...
Mnie aż się wierzyć nie chce, że wśród tylu kandydatów nie było ani jednego, który i sportowo i finansowo byłby w zasięgu Wisły. Szopka z bramkarzami to akurat największy minus obecnej polityki transferowej, bo przecież nie można się czepiać transferów Jopa, Garguły, Kirma czy wypożyczenia Alvareza. Albo nie szukamy bramkarza i dajemy do zrozumienia Pawełkowi, że jest numer "1" albo działamy konkretnie i kogoś ściągamy, bo tak nie wychodzi to ani Mariuszowi ani Wiśle na dobre.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując