|
Oho, znowu zaczyna sie polemika zeby zwolnic Skorze. Ja sie pytam jaki to ma sens? Dwa, paradoksalnie za jakies dwa miesiace dopiero bedzie widac faktyczne efekty pracy Skorzy. Juz teraz sa delikatne przeblyski ale jesli taka gra jak w poprzednim meczu bedzie prezentowana w kazdym to smiem twierdzic ze powtorzy sie sezon sprzed dwoch lat. I to bez Kosowskiego.
|