orzeu napisał(a):

|
Z ciekawosci, ponco ci to? Bedziesz sobie nucil pod prysznicem?
|
Chodzi mi ta przyspiewka po glowie i dlatego chce ja posluchac ,chyba sam przyznasz ze wsrod wszystkich przyspiewek na polskich stadionach sa lepsze i gorsze i kazda z druzyn ma swoja charakterystyczna i czesto tez kibice wymyslaja nowe sposoby spiewania kibicowania zeby urozmaicic mecz
Wisła ma HSV
Pejsy miały lokomotywe (ale juz na mecze nie chodza

) to jej nie spiewaja
Lech cos tam o KKS itd.