Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1103
Stary 08.08.2009, 16:07
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Z ciekawosci, ponco ci to? Bedziesz sobie nucil pod prysznicem?
Chodzi mi ta przyspiewka po glowie i dlatego chce ja posluchac ,chyba sam przyznasz ze wsrod wszystkich przyspiewek na polskich stadionach sa lepsze i gorsze i kazda z druzyn ma swoja charakterystyczna i czesto tez kibice wymyslaja nowe sposoby spiewania kibicowania zeby urozmaicic mecz
Wisła ma HSV
Pejsy miały lokomotywe (ale juz na mecze nie chodza ) to jej nie spiewaja
Lech cos tam o KKS itd.
Odpowiedz cytując