Wczoraj widzieliśmy chyba że problem naszego klubu to nie tylko obrońcy czy napastnicy Pan Mariusz znowu popisał się rewelacyjną paradą po której wyjmował piłe z bramki... dlaczego w klubi nikt nie ogląda sie za jakimś nowym nabytkiem na tą pozycje? bo o ile inny zawodnicy są czasem w słabszej formie o tyle bramkarz nie ukrywajmy to cienias (w moim mniemaniu, bo jak by nie patrzeć to że raz na jakiś czas zagra świetnie nie robi z niego golkipera ale wlaśnie gra na równym poziomie a tej brak...) dobrze że pomysł ze skautingiem ruszył bo widać że Pan Cupiał w klub chce inwestować i wreszcie robić to z głową.
a tak na marginesie kibice jednej drużyny jak mniemam fani piłki nie powinni po sobie tak jeździć pogadajmy na poziomie

każdy na forum ma prawo do najglupszej choćby wypowiedzi chyba więc bawmy sie tym że pisać nam wolno

pozdro for all!!