Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3925
Stary 08.08.2009, 12:34
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
rocco_1906 jesteś pewny tych typów MLB? warto obstawiać?
pewnosci nie ma nigdy ale tak po krotce:

NYY-BOS to mozna powiedziec klasyk MLB,mecz na szczycie.Pierwsze 2 gry dla Yankees.licze ze i w 3.meczu dadza rade Bostonowi ktory w ostatnich kilkunastu meczach pokazał iż są w lekkim dołku

NYY u siebie : 37 wygranych - 17 przegranych
Boston na wyjazdach: 27-29

LAA- Texas pierwszy mecz,ktory był w nocy niespodziewanie dla Straznikow Teksasu.dzis mysle ze Aniołki wezmą rewanż i wygrają obie gry

LAA home: 32-21
Tex away: 24-26


Chicago-Cleveland tak jak wyzej w 1 meczu niespodzianka i zwyciestwo gosci. takze mysle ze White Sox jako duzo lepsza druzyna wezma rewanz na slabiutkim Cleveland

Chicago home: 32-26
Cleveland away: 23-32


Dodgersi bedac faworytem tez przegrali pierwsza gre wiec sytuacja jak wyzej

LAD home:36-20
ATL away:28-29

PHi-Flo i tutaj takze gospodarz pierwszy mecz w dupe choc wydaje sie ze tutaj goscie nie odstaja bardzo poziomem od PHI
PHI home:29-27(jedna z niewielu druzyn lepiej grajacych na wyjazdach)
FLO away:27-27


kamikaze:
wiekszosc wejdzie,byc moze nawet wszystkie moim zdaniem najwieksze ryzyko moze byc w meczu Yankees i Phillies z Floridą
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując