kamikaze napisał(a):

|
rocco_1906 jesteś pewny tych typów MLB? warto obstawiać?
|
pewnosci nie ma nigdy

ale tak po krotce:
NYY-BOS to mozna powiedziec klasyk MLB,mecz na szczycie.Pierwsze 2 gry dla Yankees.licze ze i w 3.meczu dadza rade Bostonowi ktory w ostatnich kilkunastu meczach pokazał iż są w lekkim dołku
NYY u siebie : 37 wygranych - 17 przegranych
Boston na wyjazdach: 27-29
LAA- Texas pierwszy mecz,ktory był w nocy niespodziewanie dla Straznikow Teksasu.dzis mysle ze Aniołki wezmą rewanż i wygrają obie gry
LAA home: 32-21
Tex away: 24-26
Chicago-Cleveland tak jak wyzej w 1 meczu niespodzianka i zwyciestwo gosci. takze mysle ze White Sox jako duzo lepsza druzyna wezma rewanz na slabiutkim Cleveland
Chicago home: 32-26
Cleveland away: 23-32
Dodgersi bedac faworytem tez przegrali pierwsza gre wiec sytuacja jak wyzej
LAD home:36-20
ATL away:28-29
PHi-Flo i tutaj takze gospodarz pierwszy mecz w dupe

choc wydaje sie ze tutaj goscie nie odstaja bardzo poziomem od PHI
PHI home:29-27(jedna z niewielu druzyn lepiej grajacych na wyjazdach)
FLO away:27-27
kamikaze:
wiekszosc wejdzie,byc moze nawet wszystkie

moim zdaniem najwieksze ryzyko moze byc w meczu Yankees i Phillies z Floridą