Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2489
Stary 08.08.2009, 10:01
Jak Kirma lubię, to denerwuje mnie to, iz nie raczy podejść pod sektor podziekować kibicom za doping. Zdawkowe dwa klaski 20 metrów za resztą drużyny nie są odwdzięczeniem sie za...nasz kibicowski trud
Odpowiedz cytując