Wyświetl pojedynczy post
Chesteroski
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.08.2009, 09:47
Waldi69 napisał(a):Wyświetl post
To samo tyczy się Mariusza. Ja napisze że jest to dobry bramkarz i nie zmieni tego błąd z końcówki meczu. Zresztą ile baboli zrobił Boruc, a te szybko się rozchodzą wszystkim po kościach.
No ale chętnie zobaczyłbym w meczu o punkty Ilie Cebanu...
A ile meczy Boruc wybronił, ile punktów zdobył, kogo ty w ogóle porównujesz!!!

Pawełek ma dużo cech dobrego bramkarza i to fakt, ale nie ma głowy, nie myśli, i to niepierwszy taki wypadek, więc wniosek prosty, jak na mistrza polski, to za słaby bramkarz.

Ile mu jeszcze kontraktu zostało?
Ostatnio edytowane przez Chesteroski : 08.08.2009 o godz. 09:49.
Nie! Jeszcze trochę! Mamy czas! Bo widzicie
Do stracenia nikt z nas nie ma nic - i tyle!
A więc krzyczmy! Krótką chwilę - całe życie!
Nim znikniemy - głośno krzyczmy krótką chwilę!

Kasperczak trzymaj się!!!
Odpowiedz cytując