Waldi69 napisał(a):

To samo tyczy się Mariusza. Ja napisze że jest to dobry bramkarz i nie zmieni tego błąd z końcówki meczu. Zresztą ile baboli zrobił Boruc, a te szybko się rozchodzą wszystkim po kościach.
No ale chętnie zobaczyłbym w meczu o punkty Ilie Cebanu...
|
A ile meczy Boruc wybronił, ile punktów zdobył, kogo ty w ogóle porównujesz!!!
Pawełek ma dużo cech dobrego bramkarza i to fakt, ale nie ma głowy, nie myśli, i to niepierwszy taki wypadek, więc wniosek prosty, jak na mistrza polski, to za słaby bramkarz.
Ile mu jeszcze kontraktu zostało?