Mam pytanie do noszących soczewki (a jeżeli ktoś zna poprawną odpowiedź to też mile widziane):
Noszę soczewki od tygodnia i wiem, że każda ma dwie strony prawą i lewą (jak się wywinie). Prawa wyglądem przypomina miskę, lewa bardziej talerz i teraz pytanie: prawe oko - prawa strona, lewe oko - lewa strona, czy soczewka na każde oko powinna być "wywinięta" na prawą stronę? Bardzo proszę o szybkie odpowiedzi. PILNE! z góry dzięki
EDIT:
Maciejj napisał(a):

dokładnie, nie mylisz się
|
Ok, dzięki. Tak myślałem, że coś jest nie tak.
Dziwne, że okulista bada pod różnymi aparatami i maszynami i całe g*wno widzi.