Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10132
Stary 07.08.2009, 22:17
Mam pytanie do noszących soczewki (a jeżeli ktoś zna poprawną odpowiedź to też mile widziane):

Noszę soczewki od tygodnia i wiem, że każda ma dwie strony prawą i lewą (jak się wywinie). Prawa wyglądem przypomina miskę, lewa bardziej talerz i teraz pytanie: prawe oko - prawa strona, lewe oko - lewa strona, czy soczewka na każde oko powinna być "wywinięta" na prawą stronę? Bardzo proszę o szybkie odpowiedzi. PILNE! z góry dzięki

EDIT:

Maciejj napisał(a):Wyświetl post
dokładnie, nie mylisz się
Ok, dzięki. Tak myślałem, że coś jest nie tak.
Dziwne, że okulista bada pod różnymi aparatami i maszynami i całe g*wno widzi.
Powód: edycja
Ostatnio edytowane przez wislacki : 07.08.2009 o godz. 22:38.
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując