Temat
:
Paintball
Wyświetl pojedynczy post
Erich Zann
Member
Od: 08.2007
Skąd: Rue d'Auseil
Offline
#
29
07.08.2009, 21:33
oskar TS
napisał(a):
Panowie mam pewne pytanie do takiej broni:
http://www.assassins-arms.com/paintb...09_czarny.html
jakie kulki beda pasowac?
Najlepiej spróbuj znaleźć kogoś kto z takim biegał. Pytanie we właściwym temacie na
http://paintball.info.pl/forum/
albo kolesie z assassins powinni coś doradzić.
Erich Zann
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Erich Zann
Znajdź inne posty napisane przez Erich Zann