Temat: Paintball
Wyświetl pojedynczy post
Erich Zann
Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Rue d'Auseil

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 07.08.2009, 21:33
oskar TS napisał(a):Wyświetl post
Panowie mam pewne pytanie do takiej broni: http://www.assassins-arms.com/paintb...09_czarny.html jakie kulki beda pasowac?
Najlepiej spróbuj znaleźć kogoś kto z takim biegał. Pytanie we właściwym temacie na http://paintball.info.pl/forum/ albo kolesie z assassins powinni coś doradzić.
Odpowiedz cytując