Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 07.08.2009, 21:13
mic napisał(a):Wyświetl post
Moze zamiast przyczepiac sie do Pawelka (chociaz to jest wina w 90%), to lepiej do zawodnika ktory frajersko stracil pilke a drugi stal obok sie sie temu przygladal...

Cebanu do bramki ?
Człowieku strata była na połowie a strzał z 45 metrów!!!!! Rozumiesz co piszę Z 45 metrów!! I piłka nie leciała lobem tylko się odbijała...
Odpowiedz cytując