Temat
:
[2. kolejka] ZAGŁĘBIE Lubin - WISŁA Kraków, piątek 07.08.2009 20:00
Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam
Offline
#
194
07.08.2009, 21:13
mic
napisał(a):
Moze zamiast przyczepiac sie do Pawelka (chociaz to jest wina w 90%), to lepiej do zawodnika ktory frajersko stracil pilke a drugi stal obok sie sie temu przygladal...
Cebanu do bramki ?
Człowieku strata była na połowie a strzał z 45 metrów!!!!! Rozumiesz co piszę
Z 45 metrów!! I piłka nie leciała lobem tylko się odbijała...
rafal777
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rafal777
Znajdź inne posty napisane przez rafal777