Temat
:
[2. kolejka] ZAGŁĘBIE Lubin - WISŁA Kraków, piątek 07.08.2009 20:00
Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ
Offline
#
171
07.08.2009, 20:59
aNouc
napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=30BZr0XYsbI
http://www.youtube.com/watch?v=T_rG0KdhozI
-
-
co do tematu, poje.. ich z tymi kartkami.
aNouc Wrzuc jeszcze raz te linki bo mi gdzieś umknęły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
bebeto
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bebeto
Znajdź inne posty napisane przez bebeto