Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3848
Stary 07.08.2009, 20:52
Pomysł łączenia dachu przy obecnym projekcie jest moim zdaniem całkowicie chybiony. Nie jest problemem to, że dach nie jest jedną całością. Na stadionach typu "oponka" dach jest jeden, ale u nas będzie coś na kształt angielskich stadionów i takiej formy należy się konsekwentnie trzymać.

Ja tylko żałuję, że trybuny boczne będą tak daleko od boiska...
Ilekroć patrzę na stadion Wisły, tylekroć widzę oczyma wyobraźni poprawioną jego wersję: trybuny D i E węższe ale za to wyższe (tak aby nie utracić przy nich nic na pojemności) i dzięki temu trybuny boczne bliżej boiska i też przy okazji wyższe (i siłą rzeczy pojemniejsze). To byłby idealny stadion...
Odpowiedz cytując