Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1681
Stary 07.08.2009, 18:07
mastahkillah napisał(a):Wyświetl post
a Wisła na sopCascie? wie ktoś który kanał?
Wez chłopie sobie zapisz na przyszlosc www.soccer-live.pl ,tam masz wszystko. Ocip.ec idzie kur dyskusja na mase stron,a co mecz to zawsze to samo sie wałkuje...
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując