Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3911
Stary 07.08.2009, 17:19
bula1010 napisał(a):Wyświetl post
LECHIJKA już wygrywa 2:0 co nie wejdzie wejdzie wejdzie :]
Jest 30 minuta... Ja bym sie tam najbardziej Linz obawiał,wez zwieksz stawke i mniej zdarzen puszczaj,to wiekszy spokoj bedzie
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując