Markus napisał(a):

|
Wspaniale, że znów wpadłeś wyrazić dezaprobatę wobec sformułowań, że Wiśle potrzeba sukcesów, a nie porażek, a klub nie powinien się osłabiać.
|
Po prostu nie rozumiem, po co nabijasz posty takim pustoslowiem. Kilka osób zwracało Ci już na to uwagę, a ty nadal wrzucasz tutaj jakieś bzdury. Masz nas wszystkich za idiotów? Myślisz, ze ktoś nie umie liczyć i nie wie, ilu mamy w kadrze lewych obrońców? Albo - że nie mamy aktualnie żadnego napastnika w formie?
Problem w tym, że nie mamy też pieniędzy.
Ot i cała filozofia.