Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15271
Stary 07.08.2009, 15:34
Markus napisał(a):Wyświetl post
Wspaniale, że znów wpadłeś wyrazić dezaprobatę wobec sformułowań, że Wiśle potrzeba sukcesów, a nie porażek, a klub nie powinien się osłabiać.
Po prostu nie rozumiem, po co nabijasz posty takim pustoslowiem. Kilka osób zwracało Ci już na to uwagę, a ty nadal wrzucasz tutaj jakieś bzdury. Masz nas wszystkich za idiotów? Myślisz, ze ktoś nie umie liczyć i nie wie, ilu mamy w kadrze lewych obrońców? Albo - że nie mamy aktualnie żadnego napastnika w formie?
Problem w tym, że nie mamy też pieniędzy.
Ot i cała filozofia.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.08.2009 o godz. 15:37.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując