Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1408
Stary 07.08.2009, 15:24
Czy nie lepiej zamykać na czas rozgrywanych meczów tematy typu: Ekstraklasa 2009/2010, Europejskie Puchary w wykonaniu polskich drużyn itp.? Bo niektóre posty w ogóle nic nie wnoszą do dyskusji typu ,,2:1 dla Lecha" itp.
Odpowiedz cytując