Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Czarny
Member
Od: 12.2005
Offline
#
3833
07.08.2009, 13:09
Ciekaw jestem, czy z punktu widzenia architekta możliwe jest na tym etapie jakieś rozsądne połączenie dachu trybuny wschodniej z dachem trybuny południowej i północnej tak, aby stanowiło to jakąś spójną całość. Myślał ktoś nad tym?
Czarny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Czarny
Znajdź inne posty napisane przez Czarny