Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3007
Stary 07.08.2009, 12:53
Proud napisał(a):Wyświetl post
widze że koledze Legioniście się zółć ulewa jak inne polskie drużyny mogą coś osiągnąć, a wielka radość jak im się noga podwinie
Moje zdanie na ten temat chyba jest wszytskim znane wiec nie widze w tym nic odkrywczego.
Odpowiedz cytując